تماس با ما

با خیالی آسوده خرید کنید ::

خیلی از مشتریانی که برای اولین بار به سایت بانه آنلاین مراجعه می کنند و قصد خرید دارند از اولین سوالاتی که برایشان پیش میاید که چرا قیمت های سایت به نسبت سایر فروشگاههای اینترنتی ارزان تر است ؟در این نوشته برا ی شما دلایل قیمت پایین محصولات بانه آنلاین را به طور کامل برای شرح خواهیم داد.

شاید شما هم شایعاتی که پیرامون کالاهای که در شهر مرزی بانه از فروشگاه های محل زندگیتان و یا دوستانی که از فروشندگان شنیده اند می شنوید واقعیت دارد؟ آیا کالاهای عرضه شده در این فروشگاه معیوب - تعمیری یا استوک است؟ آیا این کالاها در شهر ما دستکاری می شوند؟

 

خوشبختانه تمامی شایعاتی که در رابطه با کالاهای عرضه شده در شهر بانه به گوش شما رسیده واقعیت ندارند.

1:: منطقه آزاد تجاری بانه بدلیل موقعیت خاص جغرافیایی، شاهراه ورود لوازم خانگی بخصوص لوازم صوتی و تصویری به کشور است.

2:: از خصوصیتهای منطقه آزاد تجاری، معافیت پرداخت از مالیات و حق گمرک می باشد. از این رو یکی از علل ارزانی کالاها، عدم پرداخت هزینه های گمرک و مالیات است.

 

3:: یکی دیگر از دلایل ارزانی، عدم تحمیل هزینه هایی همچون گارانتی به مصرف کننده است. در صورتی که فروشگاههای سایر شهرها مشتری را مجبور به تهیه کالا با گارانتی و پرداخت هزینه ی بالاتر می نمایند.در بانه آنلاین گارانتی انتخابی بوده و در صورت در خواست مشتری محصول با پرداخت هزینه مربوطه برگ گارانتی برایشان ارسال خواهد شد.

4:: تامین کالا های عرضه شده از وار کننده های اصلی یکی دیگر از دلایل ارزانی محصولات ما است.

خاطر نشان میکنیم.تمامی کالا های عرضه شده در فروشگاه دارای ضمانت بازرگانی-ضمانت اصالت - ضمانت سلامت فیزیکی( تا هنگام تحویل کالا) می باشند.

با توضیحات ارائه شده به این نتیجه می رسیم کالاهای موجود در بانه آنلاین با قیمتهای واقعی و بدون هیچ هزینه ی اضافی و با کمترین سود و بالا ترین کیفیت به فروش می رسند و علت اصلی اختلاف قیمتها با شهرهای دیگر، گران فروشی و هزینه هایی همچون سود بیشتر، حق گمرکی و انواع مالیات و عوارض و گارانتی می باشد.

ضمناً لازم به ذکر است که کلیه کالاهای ارائه شده توسط فروشگاه وارداتی بوده.همه کالا ها با بسته بندی کارخانه های تولید کننده وارد و اینجا عرضه خواهد شد.همه کالا ها دارای سریال نامبر و بارکد هستند مشتریان برای اطمینان از صحت اصالت کالا میتوانند انها را مورد بررسی قرا دهند.

سوالات بالا بیشتر برای افرادی که قصد خرید تلویزیون و لوزم خانگی بزرگ_لباسشوی-یخچال و ...) را دارند پیش می اید.

 

دراینجا لیست کشور های سازنده برندهای معتبر که بیشترین سهم فروش را در بازار ایران دارند را معرفی خواهیم کرد.:

برندتلویزیونیخچاللباسشویی-ظرف شوییسینما خانگیسایر لوازم خانگی 
ال جی کره کره-چینکره-تایلند-چینچینچین
سونی مالزی نداردنداردمالزی-چینچین
سامسونگ مصر کره- چینچینچینچین
 پاناسونیک  اندونزی ندارد ندارد اندونزی-چین  
شارپ ترکیه-چین-ژاپن نداردترکیه-چیننداردترکیه -چین
کنوود ندارد نداردنداردنداردانگلستان-چین
بسیاری دیگر از برندها اصلی اصلیاصلیاصلیاصلی