تماس با ما

معرفی یخچال بنتلی ال جی

نمایش: 128
(1 رای)

معرفی یخچال بنتلی ال جی

  جدیدترین محصول ال جی ، نسبت به محصولات قبلی خود دارای فضای هوشمند بیشتری میباشد و با داشتن فضای بزرگ 600 لیتری هر انچه را میخواهید متوانید در ان نگه دارید
  ال جی
درب دولایه

درب ™Doo-in-Door سبب اسان باز شدن و امکان دسترسی سریعتر را به نوشیدنی و مواد غذایی را برایتان فراهم می اورد.با توجه به درب جدید ™Door-in-Door بکار رفته در این محصول ال جی، فضای داخلی ۹ درصد افزایش یافته که شما میتوانید از نگهداری بیشتری از مواد و نوشیدنی استفاده کنیدو تا ۴۶.۵ درصد از هدررفت هوای سرد نیز جلوگیری می‌کند.

کشوی نگهدارنده رطوبت

با کشوی نگهدارنده رطوبت،شما در داخل یخچال رطوبت متعادل و مناسبی در داخل محفظه حفظ خواهد شد.و در ان رظوبت اضافی به جای اینکه مواد غذایی را خیس و فاسد کند، از مواد غذایی تبخیر شده و روی جداره مشبک می‌نشیند.

ال جی

کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات

ویژگی جدید و منحصر به‌فرد ™FRESH Balancer با درزگیری محفظه سبزیجات، میزان رطوبت در داخل یخچال تا حد بهینه حفظ میشود و با این کار موه ها و سبزیجات را میتوانید مدت بیشتری در داخل ان نگه دارید.

ال جی

صرفه‌جویی در انرژی با کمپرسور اینورتر خطی

استفاده از کمپرسورهای اینورتر خطی سبب بازدهی بالاتر می‌شود. نقاط اصطکاک کمتر کمپرسور خطی یخچال‌ ال‌جی ، سبب کاهش میزان صدا، کاهش مصرف انرژی تا ۳۲ درصد و در عین حال افزایش دوام محصول می‌گردد. این کمپرسور خطی دارای ضمانت ۱۰ ساله می‌باشد.

ال جی

سیستم عیب‌یابی هوشمند

یخچال بنتلی ال جی داراری سیستم ™Smart Diagnosis می باشد، و شما میتوانید به کمک اپلیکیشن تلفن‌های هوشمند یا از طریق تماس با مرکز اطلاعات مشتریان ال‌جی، مشکل خود را اعلام می‌کند.

ال جی
نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*