نماد اعتماد الکترونیکی

تماس با ما
جاروبرقی

جاروبرقی

انواع جاروبرقی های موجود دربانه

جاروبرقی بوش,جاروبرقی سامسونگ,جاروبرقی فیلیپس,جاروبرقی پارس خزر,جاروبرقی ال جی,جاروبرقی هوشمند بوش,جاروبرقی,جاروبرقی aeg,جاروبرقی bosch,جاروبرقی dyson,جاروبرقی fakir,جاروبرقی hitachi,جاروبرقی kenwood,جاروبرقی magic,جاروبرقی nasa,جاروبرقی new life,جاروبرقی nima,جاروبرقی original,جاروبرقی sunny,جاروبرقی sanyo,جاروبرقی tefal,خرید مینی جاروبرقی usb,مینی جاروبرقی usb ارزان,قیمت مینی جاروبرقی usb,جاروبرقی vacuum cleaner

خرید جاروبرقی از بانه,قیمت جاروبرقی در بانه,راهنمای خرید جاروبرقی,جاروبرقی,جاروبرقی شارژی,جاروبرقی آب و خاک,خرید جاروبرقی ارزان,خرید جاروبرقی اصل,خرید اینترنتی جاروبرقی از بانه,بانه,بانه آنلاین

راهنمای خرید جاروبرقی از بانه

انواع جاروبرقی

جاروبرقی ها را می توان از جهات مختلف به دسته های مختلفی تقسیم نمود.از لحاظ کیسه جاروبرقی معمولا ئو نوع جاروبرقی وجود دارد

نوع کیسه

1.جاروبرقی با کیسه یک بار مصرف: کیسه این جاروبرقی ها معمولابرای 2 الی 3 بار قابل استفاده می باشد و پس از آن باید به فکر خرید کیسه دیگری افتاد.

2.جاروبرقی با کیسه ثابت: این جاروبرقی ها از یک کیسه با طول عمر بسیار زیاد بهره می برند و معملا تا 1 ال 2 سال قابل استفاده می باشند.

با وجود این برای تهیه کیسه انواع جاروبرقی جای هیچ نگرانی نیست چرا که امروزه انواع کیسه با جنس هی مختلف برای جاروبرقی های مختلف وجود دارد.

نوع کاربرد

1.جاروبرقی آب و خاک: این جاروبرقی برای تمییز کردن مایعات و جامدات کاربرد دارد و می توانید در سطوح آبی نیز از آن استفاده کنید.

خرید جاروبرقی آب و خاک از بانه

2.جاروبرقی خاک: این جاروبرقی فقط برای سطوح خشک کارائی دارد و نمی توان مایعات را با آن جمع آوری نمود.

خرید جاروبرقی از بانه

نوع مصرف

1.جاروبرقی برقی: این جاروبرقی با برق مستقیم کار می کند و فقط در محیط حانه قابل استفاده می باشد.

2.جاروبرقی شارژی: این جاروبرقی قابل شارژ با برق خانه و usb  بوده و می توان از آن در محیط های بیرون از منزل همانند داخل ماشین و در مسافرت ها از آن استفاده کنید.

خرید جاروبرقی شارژی از بانه

فاکتورهای متعددی برای خرید یک جاروبرقی مناسب وجود دارند که هنگام خرید باید به آنها توجه نمود.

بانه

قدرت جاروبرقی

اولین فاکتوری که در هنگام  خرید جاروبرقی باید به آن توجه کنیم قدرت مکندگی جاروبرقی می باشد.این عدد به وات می باشد و قدرت مکندگی جاروبرقی را نشان می دهد.برای جاروبرقی های خانگی از 1600 وات که کمترین قدرت می باشد و بیشترین فدرت برای یک جاروبرقی خانگی می تواند 3000 وات باشد.

مصرف انرژی

مقدار مصرف انرژی نیز فاکتور مهم دیگرست که حتما باید به آن توجه کنید چرا که یک جاروبرقی هرچقدر کم مصرف تر باشد فیش برقی سر ماه کمتری در پی خواهد داشت.

وزن و اندازه

از آنجائی که اکثرا خانمها با این وسیله خانگی سر و کار دارند پس وزن و اندازه جاروبرقی برای خانم ها بسیار اهمیت دارد و هر چقدر کوچک تر و سبک تر باشد خانم ها علاقه بیشتری به آن خواهند داشت.

سر و صدای جاروبرقی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم میزان سرو صدای جاروبرقی می باشد.این فاکتور عدد خاصی را به خود اختصاص نداده و شرکت های سازنده از اندازه گیری این فاکتور خود داری می کنند.با وجود این هنگام خرید جاروبرقی حتما از فروشنده بخواهید که جاروبرقی را برای شما تست کند و شما هم به میزان صدای آن دقت کنید.هرچقدر قدرت جاروبرقی بیشتر و سر و صدای کمتری داشته باشد ،جاروبرقی مرغوبتر خواهد بود.

طول سیم جاروبرقی

طول سیم جاروبرقی نیز برای کسانی که از جابجا کردن مدام جاروبرقی احساس خستگی می کنند بسیار مهم می باشد.پس هنگان خرید به طول سیم دقت فرمانید.

لوازم جانبی جاروبرقی

جاروبرقی ها برای سطوح مختلف از جمله فرش،کاشی،سرامیک،پرده و ... سری های مختلفی دارد که کاربردهای مختلفی دارند.اگر از یک جاروبرقی برای سظوح مختلف می خواهید استفاده کنید پس به داشتن لوازم جانبی آن نیز توجه کنید.

خرید جاروبرقی از بانه

پیشرفت های لوازم خانگی در زمینه جاروبرقی

از آنجائی که امروزه همه لوازم های خانگی با پیشرفت های زیادی روبرو بوده اند جاروبرقی ها نیز از این پیشرفت بی بهره نبوده اند و با تحولات عظیمی همراه بوده اند.

سطح اول این نوع جارو برقی های هوشمند متعلق به جارو برقی هایی است که با توجه به برنامه‌ای که کاربر وارد آن می کند، قادر است تا محیط محدودی را تمیز کند.

سطح دوم این جارو برقی‌ها مربوط به جارو برقی هایی است که به کمک دوربینی که بر روی آن نصب شده قادر است تا کاربر خود را تشخیص داده و در صورت حرکت فرد، وی را دنبال کند. به کمک این قابلیت دیگر لازم نیست برای تمیزی جاهای مختلفی از خانه و یا محل مورد نظر خود جارو برقی را به دنبال خود کشیده و پس مدتی موجب خرابی لوله خرطومی جارو برقی شوید.

سطح سوم جارو برقی های هوشمند که پیشرفته ترین نوع محسوب می شوند مربوط به جارو برقی هایی میشود که به صورت تمام و کمال خودکار عمل می کنند، به گونه ای که توسط دوربین نصب شده بر روی دستگاه فضای مورد نظر کاربر را اسکن کرده و طبق برنامه ریزی انجام شده بسته به انتخاب خود فرد آشغال، خاک و یا حتی رطوبت و مایعات سطح زمین را تمیز خواهد کرد.

ویژگی منحصر به فردی که این نوع جاروبرقی دارد این است که در صورتی که شارژ دستگاه به پایان برسد خود دستگاه به صورت خودکار به محل شارژ خود رفته و پس از تکمیل عملیات شارژ به محلی که شارژ آن به اتمام رسیده رفته و کار خود را ادامه می دهد.

نوع دیگری از جارو برقی ها وجوددارند که علاوه بر مکندگی قادر به دمندگی نیزهستند که ازاین ویژگی دستگاه می‌توان برای باد کردن بادکنک و بسیاری از امور دیگر استفاده کرد.

البته لازم به ذکر است که این قبیل جارو برقی ها هنوز به تولید انبوه نرسیده اند و بسیاری از بخش های این دستگاه در حال تکمیل است.

بانه آنلاین

نمایش 1 - 12 از 25 آیتم