تماس با ما
خرد کن و غذا ساز

خرد کن و غذا ساز

خرید انواع خردکن و غذا ساز از بانه

راهنمای خرید غذاساز از بانه

خرید غذاساز فیلیپس,خرید غذاساز کنوود,خرید غذاساز تفال,خرید غذاساز مولینکس,خريد غذاساز,خرید غذاساز پارس خزر,خرید غذاساز از بانه,خرید غذاساز سایا,خرید غذاساز فلر,خرید غذاساز سانی,خرید غذاساز,قیمت غذاساز در بانه,بهترین غذا ساز,خرید غذاساز ارزان,غذاساز دلمونتی

غذا ساز چیست؟

یکی از جدیدترین لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه می باشد که به ساده ترین شیوه بگم عملیات آماده کردن غذا و پخت آن را بسیار آسانتر و سریعتر نموده است.غذاساز ها معمولا عملیات خرد کردن، آسیاب کردن، ورقه کردن، ریزریز کردن، پوره کردن و رشتهرشته کردن را انجام میدهد و این بدین معنیست که باسرعت و دقت بیشتری می توانید آشپزی کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

خرید غذاساز از بانه

غذاساز ها در دو نوع مکانیکی(قدیمی) و برقی(مدرن) موجود می باشد و از لحاظ حجم نیز کوچک هستند و مکان زیادی را از آشپزخانه شما را اشغال نمی کنند.

غذا ساز ها در اصل یک وسیله چندکاره یا بهتر است بگم همه کاره برای آشپزی می باشد که بسیاری از کارهای آشپزی را انجام می دهد اون هم با سرعت و دقت بیشتری.استفاده های یک غذا ساز می تواند یکی از موارد زیر باشد

 1. مخلوط کردن ترکیبات معمول غذایی
 2. خرد کردن مواد غذایی خشک با استفاده از قابلیت پالس یا ضربهای
 3. پوره کردن کامل میوهها و سبزیجات. تهیه سسها، دیپها و برخی سوپها
 4. چرخ کردن و کوبیدن گوشت و مغزیجات
 5. شکل دادن به آمولسیونها برای تهیه سسهایی چون مایونز یا  سس سالاد
 6. تهیه سریع و کارآمد خمیر برای شیرینی و نان
 7. خرد کردن و پوره کردن کامل برای تهیه غذای کودک
 8. رشته کردن و ورقه کردن ترکیبات غذا یا سالاد
 9. رنده کردن پنیر
 10. آسیاب و آرد کردن غلات
 11. تبدیل دانههای نمک و شکر به پودر نمک و شکر

در انتخاب و خرید یک غذاساز باید به مواردی از قبیل بدنه، اندازه ظرفها، تیغهها، کارکردها، گارانتی و… توجه کنید و بر اساس معیارهای خودتان یکی از بهترینها را انتخاب کنید.تنوع این محصولات بسیار زیاد است و شما در خرید یک غذاساز انتخاب های زیادی می توانید داشته باشید.

اگر فکر میکنید مخلوط کن ها می توانند کار یک غذا ساز را انجام میدهند باید بگم که هرگز اینطور نیست چرا که مخلوط کن ها و آسیاب ها بسیار محدود عمل می کنند و در خرد کردن برخی از مواد غذایی به مشکل بر می خورید این در حالیست که غذاسازها مجدود به هیچ مواد غذایی نیستند و می توانید انواع مواد خوراکی  را درون آن بریزید.

مواد خوراکی که می توانید در یک غذاساز از آنها استفاده کنید یا بهتره بگم غذاسار می تونه کارهای زیر رو واستون انجام بده:

– خرد کردن، ورقه کردن و برش نگینی تمامی میوهها و سبزیجات از قبیل کدو، بادمجان، هویجها، سیبها، خیارها و… در اندازههای یکسان برای استفاده در سالاد یا دیگر دستورات غذایی
– خرد یا پودر کردن غلات
– خرد کردن نان و تولید کرامپ
–  لوبیا و نخود فرنگی و مانند آن
– پنیر
– سسها و سالساها از قبیل گوجه فرنگی، پستو، ترشیجات، پورهها و …
– گیاهان و ادویه از قبیل پیازها، سیر و زنجبیل
– مخلوطهای مایع و دیپها از قبیل مایونز و…
– مغزها، موسها
– سوپها
– قیمه کردن گوشت

اغلب غذاسازهای جدید مجهز به تیغه خمیرکن نیز می باشند و با آن می توانید خمیر تهیه کنید و تمامی فرآورده هایی که با خمیر درست می شوند را بپزید.

و اما درخرید یک غذا ساز چه چیزی مهم تر است؟

ظرفیت غذاساز: ظرفیت غذاساز اولین مشخصه ایست که باید به ان دقت کنید.اگر غذاساز را برای تعداد خانوار بیشتری می خواهید بهتر است حجمی را انتخاب کنید که جوابگو باشد .معمولا حجم غذاسازها از 1 لیتر تا 5 لیتر می باشد.

جنس ظرف غذا ساز:جنس ظروف غذاسازهای موجود اکثرا پلاستیکی،شیشه و یا استیل می باشند.

درپوش ظروف

بهترین درپوش یک غذاساز درپوشیست که به خوبی روی بدنه جفت و جور می شود

اندازه دهانه

برای کسانی که میخواند حجم بیشتری از مواد را درون غذاساز بریزند و این حجم را زودتر آماده کنند بهتر است غذاسازی خرید کنند که از دهانه بزرگتری بهره مند باشد.

سرعت

غذا ساز های قدیمی معمولا دو حالت روشن (سرعت ثابت) و خاموش داشتند اما غذاسازهای جدید و امروزی معمولا با حالت سوم سرعت متغیر هم کار میکنند که عملیات خرد کردن و آماده کردن غذا را دو چندان می کند.

لوازم چندکاره

یک غذاساز می تواند بسیاری از کارهای آشپزی را انجام دهد و با خرید یک غذاساز می توانید از خرید بسیاری دیگر از وسیله های آشپزخانه صرفه جویی کنید چرا که با کمی هزینه بیشتر می توانید غذاسازی بخرید که از تجهیزاتی مانند تیغه های گوناگون ،کاسه های اصافی و مخصوص و...برای رنده کردن، آسیاب کردن، آبمیوهگیری، اب مرکبات گیری، خمیر کردن استفاده کنید.

تیغهها

شکل ،نوع و تعداد تیغه های یک غذا ساز است که باعث می شود هر نوع کاری را با این وسیله انجام دهید.جنس و تعداد تیغه های یک غذاساز از مهمترین مشخصه های یک غذاساز می باشد.

دکمه های لمسی

امروزه اکثر غذاسازهای مدرن از دکمه های لمسی به جای دکمه های قدیمی و زمخت استفاده می کنند که این مشخصه به راحت کار کردن با وسیله و آسانی تمییز کردن غذاساز کمک شایانی می کند.

محفظه ویژه قطعات

غذا ساز ها اکثرا دارای قطعات زیادی می باشند و شرکت های سازنده برای جمع و جور کردن دستگاه و مرتب بودن آشپزخانه های شما محفظه ای در غذاساز تعبیه می کنند که تمامی قظعات دستگاه را می توانید در آن قرار دهید.

گارانتی معتبر

برای هر وسیله برقی داشتن یک گارانتی معتبر بسیار مهم است.پیشنهاد میکنم قبل از خرید هر لوازم آشپزخانه ای به داشتن گارانتی و نوع گارانتی محصول حتما دقت کنید.

برندها

برندهای بسیار زیادی دست به ساختن غذاساز زده اند که این مورد کمی انتخاب یک غذاساز مناسب را سخت نموده است اما در هر صورت خرید یک غذاساز خوب و مناسب بستگی به مقدار پولی که می خواهید هزینه کنید .


راهنمای خرید خردکن از بانه

خرید خردکن پلین,خرید خردکن برقی,خرید خردکن نایسر دایسر,خرید خردکن نایسر دایسر پلاس,خرید خردکن مولینکس,خرید خردکن دستی,خرید خردکن اسلپ چاپ,خرید خردکن چند کاره,خرید خردکن توژال,خرید خردکن رشته ای,خرید خردکن,خرد کن خرید,خرد کن دلمونتی

خردکن چیست؟

خرد کن ها به دلیل استفاده ی زیاد و کاربردی یکی از مهم ترین لوازم خانگی ها بشمار می آیند.خرد کن ها انواع مختلفی دارند که بستگی به کاربرد آن می تواند متفاوت باشد.خرد کن ها در دو مدل دستی و برقی موجود می باشد.آسیاب ها نیز  عملکردی شبیه به خرد کن ها دارند که از آنها برای آسیاب کردن و پودر کردن مواد خوراکی استفاده می شود.و اما چه فاکتورهایی در خرید یک خرد کن خوب و کارآمد باید در نظر گرفته شود؟؟

 1. ظرفیت کاسه: اگر شما به خرد کنی احتیاج دارید که مقدار حجم موادخرد شده بیشتری را نگهداری کند و مجبور نباشید که زود زود کاسه را خالی کنید پس بهتر است به این مشخصه بیشتر توجه کنید.ظرفیت کاسه ها اکثرا یا به لیتر است و یا به کیلوگرم
 2. تعداد سرعت موتور:هرچه دور موتور خردکن بیشتر باشد شما زودتر می توانید عملیات خرد کردن را انجام دهید و بهد آشپزیتان سرعت ببخشید.
 3. تعداد تیغه: تعداد تیغه و جنس تیغه در انتخاب یک خرد کن بسیار موثر می باشد.هرچه تعداد تیغه های خرد کن بیشتر باشد عمل خرد کردن سریعتر انجام میگیرد و از طرفی جنس تیغه ها هم موثر است.هر چه جنس تیغه ها بهتر باشد خرد کن طول عمر بیشتری دارا خواهد بود.خرد کن هایی موجود می باشند که چند نوع مختلف تیغه همراهشان می باشد که هر کدام به شیوه ای متفاوت مواد غذایی را خرد می کند این خرد کن های دارای چند نوع تیغه به خرد کن های چند کاره معروف هستند.
 4. جنس کاسه:جنس کاسه های یک خرد کن بسته به برند آن ممکن است پلاستیک،شیشه و یا استیل باشد.
 5. کاسه خردکن: این ویژگی نیز در هنگام خرید خرد کن بسیار موثر می باشد چرا که بر اساس کاسه دو نوع وجود دارد :1.خرد کن های که کاسه آن قابلیت جدا شدن دارد 2.خرد کن های که به دلیل طراحی خاص آن کاسه به بدنه چسبیده و امکان جدا شدن کاسه وجود ندارد.
  اکثرا آشپزها خردکن هایی را می پسندند که کاسه آن را بتوان جدا کرد چون هم برای راحتی کار موثر می باشد و هم برای شست و شوی آسانتر قطعات خرد کم
 6. قفل ایمنی: این ویژگی برای خرید اران حتما باید مهم باشد و مورد بررسی قرار بگیرد چرا که ایمن بودن خرد کن از مهمترین قسمتهایی می باشد که هنگام خرید حتما باید به آن توجه کنید.قفل ایمنی خرد کن به این معنست که وقتی درب کاسه کاملا بسته است کار بکند و هنگامی که درب آن باز می باشد و امکان برخورد دست به تیغه های خرد کن هست نباید خرد کن به کار بیافتد که خوشبختانه اکثر خرد کن ها از این ویژگی برخوردار می باشند.

قیمت لوازم خانگی در بانه,خرید غذاساز اصل از بانه,خرید اینترنتی غذاساز از بانه,بانه آنلاین,لوازم پخت و پز آشپزخانه,خرید جهیزیه از بانه,خرید لوازم خانگی از بانه

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
 • تومان 370.000

  غذاساز کنوود FP250 طراحی منحصر بفرد و بدنه محکم و مقاوم دارای قفل ایمنی داخلی دارای تیغه همزن دوقلو استیل مجهزبه محفظه نگهداری سیم برق قطعات قابل شستشو درماشین ظرفشویی مجهز به سه تیغه استیل با برش های مختلف همراه با تیغه لیزری

  تومان 370.000
  گارانتی و خدمات پس از فروش 12 ماه با هزینه 30000 تومان
 • تومان 395.000

  غذا ساز چند کاره کنوود مدل FP730 32 کاره توان 900 وات دارای کاسه با گنجایش 3 لیتر و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی دارای پارچ مخلوط کن 1.5 لیتری جنس تیغه ها و صفحات برش از استنلس استیل با کیفیت بالا سرعت اتوماتیک ، لرزشی

  تومان 395.000
  گارانتی و خدمات پس از فروش 12 ماه با هزینه 30000 تومان
 • تومان 330.000

  غذاساز کنوود Kenwood FP 230 موتور 750 وات دو سرعته به همراه سیستم پالسی دارای 15 عملکرد مختلف آب مرکبات گیری سیستم قفل شونده ایمن برای قطعات پایه با روکش لاستیکی برای حفظ تعادل قابلیت شستشوی قطعات درماشین ظرفشویی

  تومان 330.000
  گارانتی و خدمات پس از فروش 12 ماه با هزینه 30000 تومان
 • تومان 430.000

  مشخصات فنی غذا ساز کنوود مدل FP270 کنوود KENWOOD طراحی و مهندسی توسط شرکت KENWOOD انگلستان مونتاژ کشور چین قدرت : 750 وات حجم کاسه : 1.2 لیتر با تیغه لیزری ( حجم مفید و قابل استفاده 1 لیتر ) بدنه محکم با قالب جلا دار آلومینیومی نقره ای رنگ دارای سری کامل آب میوه گیری با تیغه توری فلزی همراه با...

  تومان 430.000
  گارانتی و خدمات پس از فروش 12 ماه با هزینه 30000 تومان
 • تومان 250.000

  غذا ساز 26 کاره توان مصرفی 500 وات دارای قفل امنیتی برای سر و کاسه دارای دو سرعت متفاوت با عملکرد لحظه ای دارای کاسه 1.5 لیتری قابلیت جداشدن همه قطعات و شست و شوی آسان آنها دارای مخلوط کن،آسیاب و آبمیوه گیری

  تومان 250.000
  موجود