لیست محصولات این تولید کننده SAMSUNG

سامسونگ در بانه

شرکت سامسونگ از بزرگترین شرکت های جهان می باشد که تولیدات خود را در زمینه های صفحات نمایشی،لبتاب و کامپیوترهای شخصی،انواع لوازم خانگی،انواع یخچال،انواع ماشین لباس شوئی،انواع ماشین ظرفشوئی،انواع مایکروویو،انواع تهویه مطبوع هوا و کولرگازی ،چاپگرهای خانگی،جاروبرقی،گوشی های موبایل و... ارائه می دهد.

فروشگاه بانه آنلاین همواره سعی برآن دارد که تمامی محصولات سامسونگ را پوشش داده و جدیدترین و بهترین تولیدات این شرکت را با بهترین قیمت در بازار بانه برای مشتریان گرامی ارائه دهد.

خرید لوازم خانگی سامسونگ از بانه


فروشگاه اینترنتی بانه آنلاین تمامی محصولات شرکت سامسونگ را که در زیر نام برده شده است با بهترین قیمت ممکن در سایت قرار داده و در اختیار مشتریان گرامی قرار مید هد.
ابتدا مختصری در باره شرکت سامسونگ


سامسونگ در سال ۱۹۳۸ در شهر تائگو (کره جنوبی) توسط بیونگ-چول لی تأسیس شد.


در سال ۲۰۰۶، Business Week سامسونگ را بیستمین مارک جهانی معرفی کرد. همچنین Business Week رتبه ۱۲ را از بین ۱۰۰ شرکت برتر نوآور در گزارش ویژه‌ای که در ۲۴ آوریل ۲۰۰۶ منتشر کرد، به سامسونگ داد.


سامسونگ الکترونیک در ۵ زمینه تجاری کار می‌کند: رسانه دیجیتال، شبکه ارتباطاتی، لوازم خانگی، نیم‌رسانا و پنل‌های ال‌سی‌دی/ال‌ای‌دی.


  • تجارت رسانه دیجیتال شامل دستگاه‌های کامپیوتر از قبیل لپ‌تاپ‌ها و چاپگرها، نمایشگرهای تصویر و تلویزیون‌ها و مانیتورهای کامپیوتر، و سرگرمی مصرف‌کننده مانند پخش کننده‌های DVD، پخش کننده‌های MP۳ و دوربین‌های دیجیتال.

  • تجارت شبکه ارتباطی شامل DSLAMها و دستگاه‌های فکس، دستگاه‌های سلولی از قبیل تلفن‌های همراه، تلفن‌های PDA، و دستگاه‌های ترکیبی که ترمینال‌های هوشمند همراه نامیده می‌شوند و همچنین گیرنده‌های ماهواره می‌شود.

  • تجارت لوازم خانگی شامل وسایل برقی خانگی از قبیل یخچال‌ها، کولرها، تصفیه کننده‌های هوا، ماشین لباسشویی‌ها، فرهای مایکرویو و جاروبرقی می‌شود.

  • تجارت نیمه هادی شامل چیپ‌های نیمه هادی از قبیل SDRAM، SRAM، حافظه‌های فلش NAND، کارت‌های هوشمند، فناوری‌های پرتراکم از قبیل سیستم-در-بسته (SiP) و بسته‌های چند چیپی (MCP)، و دستگاه‌های ذخیره‌سازی از قبیل درایو دیسک‌های نوری و درایوهای دیسک سخت (HardDisk) می‌شود.

  • تجارت LCD برروی پنل‌های TFT-LCD برای لپ‌تاپ‌ها، مانیتورها و تلویزیون‌ها متمرکز است.

بخش گوشی های سامسونگ به زودی در بانه آنلاین قرار خواهد داده شد.


برای اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ و محصولاتش به سایت رسمی سامسونگ مراجعه کنید و یا اینکه با شماره تماس فروشنده لوازم خانگی که در صفحه اصلی قرار داده شده است تماس حاصل فرمانید.هم اکنون بخش های زیر از محصولات سامسونگ در بانه آنلاین موجود می باشد.


لوازم خانگی سامسونگ


تلویزیون ال ای دی سامسونگ


تلویزیون سه بعدی سامسونگ


تلویزیون الترا اچدی سامسونگ


تلویزیون منحنی سامسونگبیشتر