تماس با ما

لیست محصولات این تولید کننده گری

کولرگازی GREE

شرکت گری یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده کولرگازی و دستگاه ای تهویه مطبوع خانگی و اداری در سراسر جهانی می باشد. اگر به دنبال برندی از کولرگازی می گردید که نیازهای سرمایشی و گرمایشی و تهویه هوا را برایتان برآورده کند ،گری می تواند یک گزینه مناسب باشد.بانه آنلاین نمایندگی رسمی کولرهای گازی گری می باشد که تمامی محصولات گری را همراه با گارانتی و ضمانت اصلی بودن به فروش می رساند.

راهنمای خرید کولرگازی گری از بانه-اسپیلت گری-خرید کولرگازی GREE از بانه-قیمت کولرگازی GREE-

خرید کولرگازی گری از بانه


کولرگازی گری,خرید اینترنتی کولرگازی گری از بانه,اسپیلت کولرگازی گری,قیمت کولرگازی گری,GREE


مختصری در باره شرکت گری


شرکت تهویه مطبوع GREE  در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های تهویه مطبوع در جهان به شمار می رود.این شرکت حدود 40000 نفر پرسنل دارد و کار خود را در 6 کشور برزیل، پاکستان ، ویتنام،Zhuhai ،Hefei ،Changqing دنبال می کند به همین دلیل gree یک شرکت چند ملیتی به شمار می رود.


روند تولیدات شرکت GREE
این شرکت سالانه ظرفیت تولید دستگاه های تهویه مطبوع بالغ بر ۲۷ میلیون دستگاه تهویه مطبوع خانگی و ۲ میلیون دستگاه تهویه مطبوع تجاری می باشد. با گذشت سال ها Gree توانسته است جایگاه خود را در صدر شرکت های فروشنده در بازارهای داخلی چین قرار دهد.


دستاوردهای شرکت گری


با تلاش بیش از ۲۳۰۰ مهندس R&D (تحقیق و توسعه) توانسته است ۲۰۰۰ امتیاز نوآوری را ثبت کند. تا زمان حال Gree توانسته است شبکه های فروش و خدمات پس از فروش را در ۲۰۰ کشور جهان برقرار کند. شروع فعالیت شرکت بانه آنلاین به عنوان نماینده محصولات گری در ایران از سال ۲۰15 می باشد.


محصولات شرکت Gree :  1. بانهچیلرهای هوا خنک سرمایش – گرمایش مدولار با ظرفیت پایه ۶۵ تا ۱۶۰ کیلو وات با قابلیت مدول کردن تا ۸ دستگاه و کار در شرایط دمای حاره ای  2. بانهمولتی اسپلیت های VRF سرمایش و گرمایش با قابلیت نصب حداکثر ۳۲ یونیت داخلی به یک یونیت خارجی و متراژ لوله کشی ۱۵۰ متر و قابلیت کار در شرایط دمایی حاره ای در ظرفیت w15 الی w90 (ظرفیت اسمی)  3. بانهپکیج پشت بامی با ظرفیت اسمی ۳ الی ۲۵ تن تبرید مناسب جهت کار در شرایط دمایی حاره ای و دارای فیلتر قابل شستشو  4. بانهمینی چیلر سرمایش – گرمایش با ظرفیت اسمی Kw8 الی Kw45 دارای پمپ سیرکولاسیون با هد بالا و منبع انبساط بسته در مدل های ۲ تکه (با ظرفیت ضد یخ زدگی) و یکپارچه  5. بانهمولتی اسپلیت های VRF سری RM در ظرفیت های پایه kw4/22 الی kw504 با قابلیت مدول کردن تا ۴ یونیت خارجی از ظرفیت های ذکر شده در فوق وقابلیت نصب حداکثر ۶۴ یونیت داخلی به یونیت خارجی  6. بانهفن کویل از نوع سقفی زمینی، کاستی چهار طرفه، سقفی توکار و دیواری با تنوع ظرفیت هوادهی با حداقل میزان صدای تولیدی و فیلتر قابل شستشو.


راهنمای خرید کولرگازی گری از بانه-اسپیلت گری-خرید کولرگازی GREE از بانه-قیمت کولرگازی GREE-خرید جهیزیه از بانهبیشتر